Higiena - mGuide | systemy tour guide | systemy interkom

Oferta akcesoriów higienicznych obejmuje nakładki higieniczne na słuchawki, gumki higieniczne do słuchawek, jednorazowe chusteczki dezynfekujące oraz żele i płyny antybakteryjne, antywirusowe i przeciwgrzybiczne.

Nakładki higieniczne i gumki higieniczne na słuchawki

Wykonane z miękkiego materiału gumki nie powodują podrażnień ucha. Wykonane ze specjalnego bezwłóknowego materiału nakładki zapobiegają podrażnieniom i poceniu się ucha.

Nakładki higieniczne i gumki higieniczne – Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań

Nakładki higieniczne i gumki higieniczne możesz odebrać z naszego punktu w Gdyni, dostarczymy je szybko i bezpiecznie do dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Chusteczki dezynfekujące

Podczas eksploatacji słuchawki stają się siedliskiem milionów bakterii i martwego naskórka, co może prowadzić do schorzeń narządu słuchu oraz skóry. Jednorazowe chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji zapobiegają tego typu problemom.

Płyny i żele dezynfekujące – antybakteryjne, antywirusowe i przeciwgrzybiczne

Żel na bazie alkoholu, do higienicznej dezynfekcji rąk działają wirusobójczo, bakteriobójczo i grzybobójczo. Nie wymaga spłukiwania wodą. 65% zawartość alkoholu daje pewność szybkiej i skutecznej dezynfekcji rąk. Dzięki zawartości ekstraktów z konopi siewnej, aloesu i panthenolu jest łagodny dla skóry dzieci i dorosłych.

Płyny dezynfekujące z formułą „Bacoban” skutecznie zwalczają bakterie, grzyby i wirusy (wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, HIV, infekcje grypy, w tym H5N1 i H1N1, rotawirusy, koronawirusy i adenowirusy. Testowane zgodnie z wytycznymi VAH.

Sklep z płynami i żelami dezynfekującymi – Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań

Akcesoria higieniczne możesz odebrać z naszego punktu w Gdyni, dostarczymy je szybko i bezpiecznie do dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Wyświetlanie 1–15 z 20 wyników