Systemy interkom – szeroki wybór

Nasza oferta systemów interkom obejmuje popularne, ekonomiczne i tanie rozwiązania systemów transmisji dźwięku. Wykorzystywane są one powszechnie nie tylko w biurach, ale także przez sędziów sportowych, trenerów fitness, w jeździectwie, sportach wodnych, służbie zdrowia czy przy produkcji audio-video.

Interkomy dla jeździectwa

To bezprzewodowe systemy komunikacji między trenerem jeździectwa (nadajnik z mikrofonem) i jeźdźcem (odbiornik z słuchawką). Łatwe i proste w obsłudze interkom jeździecki gwarantuje wysokiej jakości dźwięk bez opóźnień.

Interkomy dla sędziów sportowych

Dwukierunkowe systemy do komunikacji AXIWI znajdują się na liście systemów do komunikacji sędziowskiej światowego związku piłki nożnej FIFA (Fédération Internationale de Football Association) AXIWI to profesjonalne systemy dla sędziów sportowych, są używane przez organizacje piłkarskie i sędziowskie na całym świecie.

System ten sprawdza się w otoczeniu narażonym na wilgoć, zachlapanie wodą, pył i kurz.

Interkomy do sportów wodnych

To zestawy radiowe do treningu pływackiego dla instruktorów, trenerów, zawodników i uczniów. Doskonale sprawdza się w szkoleniu adeptów takich sportów wodnych jak pływanie, windsurfing, kite surfing czy pływanie na SUPie. Sprawią, że trening będzie bardziej efektywny i łatwiejszy – nie tylko w szkółkach pływackich, przy nauce dzieci, ale także dla triathlonistów i profesjonalnych sportowców wodnych. Sprzęt jest całkowicie wodoodporny.

Interkomy dla służby zdrowia

Pozwalają na stworzenie profesjonalnego systemu komunikacji dla personelu medycznego, lekarzy, zespołu laboratoryjnego i ratowników medycznych.

Produkcja audio/video

Zestawy pełnodupleksowych interkomów bezprzewodowych do swobodnej komunikacji pomiędzy członkami ekipy filmowej, kamerzystami, realizatorami koncertu – np. pomiędzy reżyserem a kamerzystami lub dźwiękowcami.

Biurowe systemy interkom – interkomy biurowe

Biurowe interkomy ułatwiają komunikację wewnątrz budynków biurowych.

Łatwe w obsłudze i tanie interkomy nie wymagają komunikacji z siecią wi-fi ani siecią komórkową.

Zwiększają komfort komunikacji będąc idealnym rozwiązaniem na sekretariat, recepcję, ochronę, okienko kasowe czy salę konferencyjną.

Systemy bezprzewodowej transmisji dźwięku w biurach i hotelach

Interkomy są niezbędnym elementem wyposażenia wszelkich biur i hoteli. Nasz sklep oferuje szeroką gamę interkomów biurowych i interkomów biurowych.

Interkomy dedykowane

Wyświetlanie 1–15 z 55 wyników

Telefon WhatsApp Email