Systemy interkom - mGuide | systemy tour guide | systemy interkom

Systemy interkom – szeroki wybór

Nasza oferta systemów interkom obejmuje popularne, ekonomiczne i tanie rozwiązania systemów transmisji dźwięku. Wykorzystywane są one powszechnie nie tylko w biurach, ale także przez sędziów sportowych, trenerów fitness, w jeździectwie, sportach wodnych, służbie zdrowia czy przy produkcji audio-video.

Biurowe systemy interkom – interkomy biurowe

Biurowe interkomy ułatwiają komunikację wewnątrz budynków biurowych.

Łatwe w obsłudze i tanie interkomy nie wymagają komunikacji z siecią wi-fi ani siecią komórkową.

Zwiększają komfort komunikacji będąc idealnym rozwiązaniem na sekretariat, recepcję, ochronę, okienko kasowe czy salę konferencyjną.

Systemy bezprzewodowej transmisji dźwięku w biurach i hotelach

Interkomy są niezbędnym elementem wyposażenia wszelkich biur i hoteli. Nasz sklep oferuje szeroką gamę interkomów biurowych i interkomów biurowych.

Interkomy bezprzewodowe

Wykorzystywane są do komunikacji w szpitalach, domach opieki, szkołach, biurach, warsztatach, gabinetach lekarskich, a także w domu.

Akcesoria do interkomów – baterie, kable, pokrowce

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór niezbędnych akcesoriów do systemów interkom. Znajdziesz tu np. pokrowiec na urządzenie interkomowe czy futerał posiadający klips umożliwiający przypięcie go np. do paska.

Oryginalne interkomy – szeroka oferta

Oferujemy systemy interkomowe renomowanych producentów takich jak Okayo, mGuide, Axiwi czy Maytel. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego sprzętu na tej stronie zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail biuro@mguide.eu oraz odwiedzenia strony systemtourguide.com.

Systemy interkom – Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań

Sprzęt możesz odebrać z naszego punktu w Gdyni, dostarczymy go szybko i bezpiecznie do dowolnego miejsca.

Systemy interkom

Wyświetlanie 1–15 z 99 wyników