Zestawy Tour guide - mGuide | systemy tour guide | systemy interkom - najlepsze systemy tour guide

Zestawy tour guide – szeroki wybór

Oferta gotowych zestawów tourguide obejmuje popularne budżetowe systemy tour guide w najczęściej wybieranych konfiguracjach. W skład zestawów wchodzą nadajniki tour guide i radioodbiorniki oraz wybrane akcesoria.

Zestawy tour guide renomowanych producentów

Oferujemy oryginalne tour guidy marek Okayo, mGuide oraz Links. Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanego modelu na tej stronie skontaktuj się z nami pod adresem e-mail biuro@mguide.eu oraz odwiedź stronę systemtourguide.com.

Radioprzewodniki do zwiedzania – zmontuj swój zestaw

Każdy zestaw możesz rozbudowywać o dowolne akcesoria. Jeżeli nie widzisz gotowego zestawu skrojonego pod Twoje potrzeby napisz – ułożymy go dla Ciebie.

Akcesoria dla przewodników

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów tour guide – torby i walizki podróżne, ładowarki i akumulatorki, słuchawki jednorazowego i wielorazowego użytku, smycze i akcesoria higieniczne (w tym płyny, żele i chusteczki dezynfekujące).

Zestawy tour guide – wysyłka z Polski

Sprzęt możesz odebrać z naszego punktu w Gdyni, dostarczymy go szybko i bezpiecznie do dowolnego miejsca. Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości wypożyczenia radioprzewodników zachęcamy do odwiedzenia strony tourguidewynajem.pl.

Wyświetlanie 1–15 z 34 wyników