Odroczone płatności Twisto

Nie zwlekaj, kup teraz!

Z Twisto PayU Płacę Później możesz zapłacić za swoje zakupy nawet po 21 dniach. Zupełnie za darmo! Zamów online, zapłać dopiero gdy będziesz mógł.

Jak to działa?

Szybkie i bezpieczne płatności

Twisto to bezpieczna metoda płatności oferowana w popularnej i cenionej bramce płatniczej PayU, z której możesz skorzystać w naszym sklepie.

Sprawdź zanim zapłacisz

Z Twisto możesz sprawdzić zamówienie zanim za nie zapłacisz. Jeśli oddasz produkt w ciągu 21 dni transakcja zostanie anulowana, a Ty unikniesz czekania na zwrot pieniędzy.

Bez formalności

Płatność zajmie kilka sekund. Twisto przypomni o nadchodzącym terminie spłaty. W razie potrzeby umożliwi też przesunięcie płatności na później lub rozłożenie transakcji na raty.

Zainteresowany?

1) Spośród metod płatności wybierz PayU i dostępną tam opcję "Płacę później".

2) Uzupełnij swoje dane, zaakceptuj regulamin.

3) Wpisz otrzymany SMS-em kod weryfikacyjny.

4) Sfinalizuj transakcję!

Najczęściej zadawane pytania

Jak znajdę Twisto w sklepie?

Wybierz PayU spośród metod płatności, następnie opcję “Twisto Płacę Później”.

Czy to jest bezpieczne?

Tak. Wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.

Co się stanie, jeśli zwrócę zamówienie w ciągu 21 dni?

Transakcja zostanie anulowana w systemie Twisto i nie zapłacisz za zamówienie. Zwróć produkt do sklepu, a my zajmiemy się resztą.

Czy Twisto połączy się z moim kontem bankowym?

Nie. Płatność z Twisto jest zupełnie niezależna od konta bankowego.

Czy Twisto wymaga rejestracji?

Nie. Po wyborze metody zapłaty poprosimy jedynie o kilka podstawowych danych, zajmie to kilka sekund. Rejestracja w Twisto jest opcjonalna. Jeśli jej dokonasz, zyskasz kartę Twisto do płatności w każdym sklepie, stały miesięczny limit na wydatki z Twisto oraz do 45 dni na zapłatę.

Gdzie mogę zobaczyć szczegóły mojego zamówienia z Twisto?

Po zrealizowanym zamówieniu przesyłamy wszystkie potrzebne informacje dotyczące zamówienia wiadomością mailową. Jeśli nie możesz znaleźć takiego maila sprawdź inne foldery (w tym Spam). Jeśli dalej nie widzisz takiej wiadomości, skontaktuj się z nami.

W jaki sposób zapłacę za zamówienie do Twisto?

Możesz zapłacić przelewem bankowym, szybkim przelewem, BLIKIEM a nawet przekazem pocztowym. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

Czy korzystanie z Twisto PayU Płacę Później coś kosztuje?

Korzystanie z Twisto PayU Płacę Później jest bezpłatne. Pamiętaj jednak by zapłacić za zakupy w ciągu 21 dni. Jeśli tego nie zrobisz, będziemy musieli naliczyć ustawowe odsetki za opóźnienie. Przypomnimy o zbliżającym się terminie zapłaty.

Masz pytanie?

kontakt@twisto.pl

Na większość pytań odpowiadamy w ciągu 48 godzin.

(22) 263 02 10

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.

Telefon WhatsApp Email