Systemy tour guide – szeroki wybór

Nasza oferta systemów tourguide obejmuje popularne, ekonomiczne i tanie rozwiązania systemów transmisji dźwięku. Wykorzystywane są one powszechnie nie tylko w turystyce, tłumaczeniach czy branży konferencyjno-eventowej, ale także przez wszelkie przedsiębiorstwa produkcyjne posiadające własne linie czy hale montażowe.

Systemy radioprzewodników w turystyce

Zwiększają komfort zwiedzania za równo turystom i użytkownikom końcowym jak i osobom oprowadzającym Dzięki nim uczestnicy wycieczki nie muszą tłoczyć się ciasno przy przewodniku i innych zwiedzających, co w dzisiejszych czasach nabrało dodatkowego, prozdrowotnego wymiaru.

Systemy bezprzewodowej transmisji dźwięku w przedsiębiorstwach produkcyjnych

Rozwiązania tour guide są niezbędnym elementem wyposażenia wszelkich linii produkcyjnych czy hal montażowych – sprawdzają się wszędzie tam gdzie trzeba np. oprowadzić kontrahentów po hałaśliwym otoczeniu nie przeszkadzając jednocześnie innym pracownikom.

Systemy nagłośnieniowe dla branży konferencyjnej, eventowej oraz tłumaczy

Tourguidy to idealne rozwiązanie dla wszelkich wydarzeń, które wymagają tłumaczenia. Sprawdzają się na imprezach plenerowych oraz zamkniętych konferencjach.

Akcesoria – mikrofony, słuchawki, walizki ładujące, torby, akcesoria

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór niezbędnych akcesoriów – torby podróżne, walizki ładujące, ładowarki, słuchawki jednorazowe, słuchawki wielorazowe, mikrofony nagłowne, mikrofony przypinkowe (krawatowe), mikrofony naszyjne , akumulatorki, baterie, smycze i akcesoria higieniczne.

Oryginalne systemy tour guide – szeroka oferta

Oferujemy systemy tour guide renomowanych producentów takich jak Okayo, mGuide czy Links. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego sprzętu na tej stronie zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail biuro@mguide.eu oraz odwiedzenia strony systemtourguide.com.

Systemy tour guide – Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań

Sprzęt możesz odebrać z naszego punktu w Gdyni, dostarczymy go szybko i bezpiecznie do dowolnego miejsca. Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości wypożyczenia radioprzewodników zachęcamy do odwiedzenia strony tourguidewynajem.pl.

Systemy tour guide

Wyświetlanie 1–15 z 154 wyników